O nas

GEWANET

Firma GEWANET pod obecną nazwą działa od 2000 r. Od początku swojej działalności skupiała wokół siebie klientów, którzy przede wszystkim stawiali na wysoką jakość usług i osprzętu w atrakcyjne cenie.

Główną działalnością firmy jest TECHNIKA ŚWIATŁOWODOWA pojmowana w szerokim zakresie.

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem sieci światłowodowych metodą spawania pigtaili SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW, jak i wklejania oraz polerowania złączy, zarówno telekomunikacyjnych, komputerowych jak i przemysłowych. Wykonujemy, kompleksowe pomiary podwykonawcze i eksploatacyjne kabli.

Zajmujemy się sprzedażą pasywnego i aktywnego osprzętu światłowodowego takiego jak:
KABLE ŚWIATŁOWODOWE światowych producentów ( Draka, Brugg Kabel AG, OFS ( kiedyś LUCENT ), Telefonika, Optral )

PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE (różne typy i długości na złączach światowych producentów takich jak Conec, R&M, HUBER+SUHNER, Senco itp.), jak i innych produktów typu: przełacznic światłowodowych, multipatchcordów, muf światłowodowych, mediakonwerterów itp.

Oprócz produktów światłowodowych nie może zabraknąć produktów miedzianych do sieci telefonicznych i komputerowych różnego rodzaju oraz osprzęt i akcesoria do tych że sieci:

  • Kable wszystkich dostępnych kategorii.
  • Panele i keystone wszystkich kategorii.
Nasza szybkość działania jest naszym atutem przy usuwaniu awarii, a rzetelność przy konserwacji sieci. Nie boimy się wyzwań i nietypowych zleceń.

A żeby oferować wysoką jakość usługi, nasze wysiłki wspieramy wysokiej klasy sprzętem.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.